سوالات متداول

image

آیا شما سوالی دارید؟

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار کاربران

تفاوت ژل و مزوژل در چیست؟

مزوژل ها هیالورونیک اسید هایی هستند با غلظت پایین‌تر نسبت به ژل ها، و ساختار آنها به شکلی هست که اصطلاحا (NonCrossedLink) گفته میشود که خاصیت پرکنندگی ندارند و حجمی نمی‌دهند و فقط با جذب آب باعث آبرسانی عمیق و از بین بردن چین و چروک های سطحی و روشن شدن پوست می‌شوند،در صورتیکه ژل ها هیالورونیک اسید هایی هستند که دارای غلظت بالاتری می باشند و اصطلاحا (CrossedLink) شده اند، یعنی ساختارشکن به شکلیست که ناحیه مدنظر را پر می‌کنند و حجم می‌دهند. از هردوشان برای پوست صورت، گردن، دست‌ها، زیر چشم و… می‌توان استفاده کرد

سیاهی زیر چشم درمان دارد؟

بله ، از دو روش کربوکسی تراپی و مزوتراپی

تعریق بیش از حد زیر بغل ، کف دست و پا و به چه شکل درمان می شود؟

تعریق بیش از حد یا هایپرهیدروزیس (hyperhidrosis) عبارتست از عرق کردن بسیار زیاد پوست است
بوتاکس از طریق قطع ارتباط اعصاب محرک سمپاتیک با غدد عرق، مانع ترشح عرق مى‌شود و در صورت تزریق صحیح، آنقدر مؤثر است که باعث خشک شدن کامل موضع مى‌شود؛ به همین علت نتیجه درمان براى مبتلایان به تعریق بیش از حد که مدت‌ها، از احساس خیسى ناشى از عرق، رنج می‌بردند، بسیار رضایت‌بخش است.

عوارض ژل های نامرغوب چیست؟

ژل های با عنوان ژل دائمی بسیار خطرناک هستند و به هیچ وجه سراغ آن ها نروید. گاهی عوارض ژل ها بر اثر تکنیک اشتباه تزریق می باشد. آگاهی کامل شما قبل از اقدام به انجام هرگونه کار زیبایی این عوارض را به حداقل می رساند.
بروز واکنش آلرژیک نسبت به نامرغوب بسیار زیاد است. زیرا ممکن است بدن آن را به عنوان عامل خارجی تلقی کند و به بافت آسیب وارد کند.
اگر تاریخ مصرف ژل گذشته باشد احتمال ابتلا به عفونت زیاد است و زخم ایجاد می شود.
ژل نامرغوب موجب گرانولوما می گردد. گرانولوما التهاب بافت پوست است که بر اثر عفونت قارچی بوجود می آید. توده ی ایجاد شده معمولا به راحتی شناسایی نمی شود. با این حال که گرانولوما خوش خیم و غیرسرطانی است اما فرد را درگیر راهکارهای درمانی آن می کند.

آیا افتادگی پلک به غیر از جراحی درمان دیگری هم دارد؟
برای از بین رفتن غبغب چه راهکاری وجود دارد؟
لیفت بدون جراحی یعنی چه؟
آیا هنوز درمانی برای ترک های پوستی وجود ندارد؟
آیا برای آکنه و جوشگاه ها ، درمانی وجود دارد؟

از ما بپرسید

فرم تماس سریع